וובינר משקיעים של חברת UTT אשר פיתחה טכנולוגיה ייחודית המאפשרת טיפול יעיל ונקודתי בבעיות בדרכי השתן

הוובינר יתקיים ב-
30.1 | יום ג' | 20:00

שריינו את מקומכם בוובינר המשקיעים האינטרנטי מכאן:

הטכנולוגיה של

מטפלת ב:

סרטן השלפוחית והפרוסטטה

דלקות בדרכי השתן

בריחת שתן ובעלת פתרון ייחודי עם פטנט מאושר

מעל 400 מיליון אנשים בשנה סובלים מדלקות וזיהומים שונים בדרכי השתן בעולם

מרבית הטיפולים אינם יעילים, או שלא קיימים כלל (לדוגמה- אין טיפולים שבאמת מונעים בריחת שתן). הטיפולים בזיהומים ניתנים באמצעות אנטיביוטיקה דרך הפה, ובחלק גדול מהמקרים התרופה לא מצליחה לחדור את השלפוחית או להגיע לאזור הפגוע, ולכן יש לקחת כמויות מאוד גדולות ממנה. לעיתים יש לבצע הליכים מאוד מורכבים וקשים, על מנת לבצע טיפול יעיל.
בנוסף, ישנם גם ליקויים בריאותיים מסוימים בדרכי השתן שהטיפול להם אינו קיים כלל, כגון בריחת שתן.
מבדיקה של השוק אין באמת פתרון מונע לבעיה הנפוצה הזו.

על טכנולוגית בריחת השתן לחברת UTT יש פטנט מאושר בארה"ב

ד"ר אשר הולצר

דירקטור

ממציא הטיפולים החדשניים והפטנט של UTT הוא ד"ר אשר הולצר. ד"ר הולצר מייסד, שותף ויו"ר יורוג'ן לשעבר, אשר פיתח טכנולוגיה דומה לשחרור איטי של התרופה (Slow drug release), שהביאה את חברת יורוג'ן לשווי של מאות מיליוני דולרים בבורסה. הטכנולוגיה הקודמת, ביצעה שחרור איטי של התרופה למשך 4 שעות, כאשר הטכנולוגיה של חברת UTT מאפשרת השהייה של מספר שבועות.

הצוות שלנו מורכב מבכירים בעולם הרפואי:

הוובינר יתקיים ב-
30.1 | יום ג' | 20:00

שריינו את מקומכם בוובינר המשקיעים האינטרנטי מכאן:

רשימת הפיתוחים של חברת UTT:

מצוף מגנטי ומוגן בפטנט למניעת דליפת שתן אצל נשים. UTT פיתחה מצוף מגנטי מיוחד שמוחדר לשלפוחית השתן באמצעות קטטר, כאשר במקביל המטופל או המטופלת משתמשים בפד עם מגנט שמושך את המצוף המגנטי כלפי מטה וסוגר את בריחת השתן. כאשר המטופל/ת מתפנה לנוחיות הפד יורד, המצוף המגנטי עולה כלפי מעלה ומשחרר את זרימת השתן החוצה.

ספונג' (ספוגית) מוליך תרופות המאפשר שחרור ממושך של תרופות טופיקליות. הספונג' מוחדר לשלפוחית עם התרופה, ומשחרר את התרופה באופן הדרגתי לפי הקצב שהרופא קובע עבור המטופל. בצורה כזאת מתבצע טיפול יעיל ולאורך הזמן הדרוש באזור ממוקד. הספוגית מתכלה תוך 8-28 ימים בהתאם לצורך.

חברת UTT פיתחה ג'ל מוליך תרופה מיוחד לטיפול בסרטן הערמונית, היודע לשאת את התרופה הכימותרפית ולשחרר אותה באופן הדרגתי בנקודת הטיפול. הג'ל עם התרופה מוזרק לאזור הפגוע ומבצע שחרור איטי של הטיפול הכימותרפי, כך שהטיפול מבוצע באופן נקודתי עם פגיעה מינימאלית בשאר חלקי הגוף.

הוובינר יתקיים ב-
30.1 | יום ג' | 20:00

שריינו את מקומכם בוובינר המשקיעים האינטרנטי מכאן: