טכנולוגיית זיהוי ביומטרי שמזהה רגשות אנושיים, מצבים פיזיים ומנטרלת הונאות קוליות ו-Deep Fake

חברת מולטיקול מפתחת מערכת אבטחה ביומטרית פורצת דרך, הנותנת מענה למגוון רחב של יישומים, לרבות צמצום משמעותי של תאונות בדרכים ומניעת הונאות בשווי טריליוני דולרים בשנה! החברה מאפשרת זיהוי של מצב פיזיולוגי וריגשי של הבן אדם (למשל אם שיכור או עייף) וכך גם יודעת לזהות קול שיוצר באמצעות טכנולוגיה של בינה מלאכותית. החברה התקבלה לתוכנית הסטרטאפים היוקרתית של חברת יונדאי העולמית.

חלק מהישגי החברה:

חברת Nuance שנמצאת בתחום הזיהוי הקולי נמכרה לאחרונה למייקרוסופט ב-19.7 מיליארד דולר

אנו נותנים הזדמנות למשקיעים רציניים להיכנס ממש בימים אלה כשותפים בחברה החל מ-50,000 ₪. ניתן להשאיר פרטים וניצור קשר לתיאום שיחה:

על פי האתר Fraud.com, הנזק שנגרם כיום לחברות ולארגונים כתוצאה מהונאות, מוערך בכ-5.4 טריליון דולר מדי שנה!

הפתרון החדשני של מולטיקול יאפשר לבנקים, מוסדות פיננסיים, גופים ביטחוניים, מערכות סייבר וחברות פרטיות וממשלתיות לבצע תהליכי זיהוי מדויקים ובכך למנוע הונאות וזיופים.

הפתרון שמציעה מולטיקול הרבה יותר מהיר ויעיל מהפתרונות האחרים הקיימים כיום בשוק.

המטרה של מולטיקול היא לשלב את הטכנולוגיה החדשנית של החברה כמוצר מפתח ואף מחייב במוצרים כגון סמרטפונים ומחשבים וכן ארגונים ובחברות כחלק ממערכת הזיהוי ובקרת הגישה של העובדים והלקוחות שלהם.

החברה הוקמה ומנוהלת ע"י צוות ותיק ומנוסה. ה-CTO של החברה השתייך בעברו לשתי חברות טכנולוגיות שביצעו אקזיט מוצלח.

הצוות שלנו:

אדי נבואני

מייסד שותף ומנכ"ל

בעל תואר ראשון (B.Sc.) במדעי המחשב מאוניברסיטת חיפה. זכה בפרס הטכניון לחיים (TFL Technion For Life) לשנת 2012 בתור CTO של IntegRTV. בעל ניסיון בתחום האבטחה בחברה מיקרוסופט ובחברת Foresight.

עופר עצמון

מייסד שותף ומנהל מוצר/פיתוח עיסקי

תואר ראשון (B.Sc.) בהנדסת אלקטרוניקה, לימודי מנהל עסקים, בוגר תוכנית שיווק בינלאומי (בי"ס וורטון למנהל עסקים, אונ' פנסילבניה). שימש כמנהל פרוייקטים בתעשייה האווירית וסמנכל שיווק ופיתוח עיסקי במספר חברות טכנולוגיות.

ארז קדם

מנהל המו"פ

בעל תואר מהנדס חשמל במסלול מחשבים, בקרה ותקשורת בהצטיינות יתרה מאונ' תל אביב. בוגר היחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין 8200. היה שותף להקמת חברות היי-טק ישראליות בתחומי תקשורת ואינטרנט כגון אורכית שהגיעה להנפקה ציבורית.

ליהוא ברמן

מדען נתונים

בוגר תואר ראשון ושני בהנדסת חשמל בהצטיינות יתרה, במסגרת תוכנית המצוינים של הטכניון. בוגר יחידה מסווגת בחיל המודיעין, וזוכה בתעודת הצטיינות מראש אמ"ן. זכה במספר פרסים, מלגות, ותעודות הצטיינות. ייסד וניהל במשך 6 שנים את אלגוויז ובשנים האחרונות שותף בחברת שירותי מו"פ, שבין לקוחותיה מיקרוסופט, אלביט, נטפים, מיטרוניקס, ועוד.

דני שטראוס

יועץ

B.Sc. הנדסת מחשבים (טכניון)
M.Sc. הנדסת מחשבים (Huston U)

רוצים לקבל עוד פרטים על הזדמנות ההשקעה? השאירו פרטים וקשרי המשקיעים שלנו יצרו איתכם קשר: