דוחה את הצורך בדיאליזה, מוריד את לחץ הדם וחוסך מיליארדים למערכת הבריאות

חברת Curespec  הצליחה לפתח מכשיר פורץ דרך ומוגן בפטנטים, המטפל במחלת כליות כרונית ולחץ דם גבוה, באמצעות גלי הלם

המכון לבריאות לאומית האמריקני (NIH) הכיר בחשיבותו של הפרוייקט ומימן את המחקר הראשון שלו. המכשיר צפוי להקטין משמעותית את העומס של מטופלי הדיאליזה על בתי החולים ולהציל מיליוני בני אדם ממוות מוקדם

שוק הדיאליזה צפוי להגיע ל-114 מיליארד דולר בשנת 2027 – מדובר בביקוש עצום ויקר! מאחר והדיאליזה ברוב המדינות ממומנת על ידי תקציב הבריאות, החיסכון בה יצמצם הפסדים של מאות מיליונים למערכות הבריאות וישחרר תקציבים למחלות אחרות.

תוצאות חסרות תקדים בניסוי הקליני:

מספר משקיעים כשירים כבר הצטרפו לסבב הגיוס הזה, ואנו מזמינים אתכם לקרוא עוד על החברה ולהצטרף גם אתם כמשקיעים ובעלי מניות.

רוצים לדבר עם הנהלת החברה? השאירו פרטים ונדאג שיצרו איתך קשר:

השקעה החל מ- 100 אלף $

כ-10% מאוכלוסיית העולם סובלת מלחץ דם גבוה וכשל כלייתי. מדובר בנזק כספי עצום עבור חברות הביטוח הרפואי בעולם, וסבל גדול מאוד לאוכלוסייה. חברת Curespec צפויה לפתור בעיה מאוד כואבת זו, עם פתרון כלכלי וקל לשימוש.

זאת הסיבה שכל החברות שהוכיחו שיש להן הסתברות סבירה להצליח בתחום, נרכשו או הונפקו במאות מיליוני או מיליארדי דולרים. מדובר בשוק מאוד "צמא" עם פוטנציאל גדול מאוד.

השוואה בין הטיפול המהפכני של CURESPEC לטיפול דיאליזה:

למה להשקיע בחברת Curespec?:

חדירה לשוק

חברת Curespec מתכננת להיכנס לשוק האמריקני והאירופי, אשר יכולים לאמץ במהירות את הטיפול החדשני, וצמאים לפתרון לבעיית הדיאליזה והורדת העלויות הגבוהות שלה.

התוכנית היא לקבל מימון Reimbursement של לפחות 10,000$ בארה"ב ובאירופה למטופל, שהם 10% מעלות הדיאליזה לשנה באיזורים אלו בעולם. הפתרון של חברת Curespec צפוי לדחות את הצורך בדיאליזה ובכך להביא לחיסכון של עד 80% מעלות הדיאליזה של חולים אלו לשנה.

המודל העסקי

הפעילות העסקית של החברה תתנהל במודלים הבאים:

1

B2B מול בתי חולים, קופות חולים ומרפאות.

2

הסכמי הפצה עם חברות מובילות בתחום המכשור הרפואי.

3

במודל B2D מול מקבלי החלטות במערכות בריאות וחברות הביטוח ברחבי העולם, במגמה להטמיע את הטיפול בסל הבריאות באירופה ולקבל אישור לשיפוי ביטוחי בארצות הברית.

רכישת המערכת

רכישת המערכת בעלות חד פעמית ורכישת המוצרים המתכלים לפי הצורך והיקף השימוש.

PAY PER CLICK

החברה תשכיר את המערכת במודל תשלום לפי שימוש (PPC), כלומר עלות קבועה עבור כל טיפול שכוללת את הפחת של המכונה והמוצרים המתכלים.

השקעה החל מ- 100 אלף $

רוצים לדבר עם הנהלת החברה? השאירו פרטים ונדאג שיצרו איתכם קשר:

הבעיה והפתרון:

הכליות ממלאות תפקיד חשוב במערכת הפרדת עודפי נוזלים ורעלים מהדם והפרשתם כשתן. תפקידן הוא לשמור על מאזן הנוזלים והמינרלים בגוף, ויסות פעילות הורמונלית של מערכות הגוף, השפעה על מבנה השלד, ויסות וייצור כדוריות אדומות, ויסות לחץ דם. כל מצב של ירידה בתפקוד הכליות מוביל למחלת כליות כרונית (CKD), שעלולה להתפתח לאורך זמן למחלת כליות סופנית (ESRD), מצב בו הכליות אינן מתפקדות כלל. מצבים אלה נקראים: כשל כלייתי או אי ספיקת כליות. שני הגורמים השכיחים ביותר שתורמים להיווצרות כשל כלייתי, סוכרת ויתר לחץ דם. כשליש מחולי הסוכרת יפתחו מחלת כליות כרונית (CKD). לחץ דם גבוה מעלה משמעותית את הסיכון למחלת כליות סופנית (ESRD). גורמים אלה אחראים לכמעט 75% מהמקרים של כשל כלייתי. כשל כלייתי הוא גורם התמותה העשירי בשכיחותו בעולם וצפוי להפוך לגורם התמותה החמישי בשנת 2040.

הטיפול הגנרי:

מרבית הסובלים מכשל כלייתי מטופלים בדיאליזה או בהשתלת כליה כדי להישאר בחיים. הטיפול בלחץ דם גבוה הוא ברוב המקרים טיפול תרופתי. טיפולי דיאליזה הם טיפולים פולשניים ומובילים לעלויות בריאות גבוהות, מחייבים טיפול לכל החיים. התוצאות הקליניות של הטיפול הזה מוגבלת ומצביעות על שיעור גבוה של זיהומים ושיעור הישרדות של 5 שנים עבור 50% מהמטופלים.

הטיפול המהפכני של Curespec:

מערכת הטיפול של חברת Curespec, ה- NephrospecTM, נותנת מענה פורץ דרך לטיפול בכשל כלייתי ויתר לחץ דם באמצעות גלי הלם חוץ גופיים (Li-ESWT) בעצימות נמוכה. זוהי מערכת קומפקטית, ניידת, קלה לניוד, להתקנה ולתפעול. אין צורך בהרדמה או תרופות. NephrospecTM היא גישה טיפולית חסכונית, נגישה עם תוצאות יעילות מוכחות:

אימוץ הטיפול ב- NephrospecTM על ידי מערכות הבריאות מביא איתו ערך כלכלי אדיר שעתיד להשפיע על הוצאות הבריאות שמושקעות במטופלים עם כשל כלייתי. החיסכון יכול להגיע לכדי צמצום של כ-80% מההוצאות הכרוכות במתן טיפולי דיאליזה. תוצאות המחקרים שנעשו ביפן, ארצות הברית וישראל מצביעות גם על צמצום זמן הטיפול, ללא אשפוז ויעילות מוכחת גם כטיפול מונע לקהלי יעד עם סוכרת ויתר לחץ דם שנמצאים בסיכון גבוה לכשל כלייתי וכך, להאריך את חייהם ולשמור על איכותם.

חיסכון של 80% לפחות בעלויות הדיאליזה

עליה של 5% בתפקוד הכליות

דחיה של לפחות 12 חודשים בצורך בדיאליזה

הורדה בלחץ דם – לפחות 20 מ"מ כספית

הטיפול עם NephrospecTM מיועד לחולים עם כשל כלייתי בדרגות 3-4, טרום דיאליזה הסובלים מלחץ דם גבוה. לחולים אלה אין כיום מענה טיפולי ומצבם הבריאותי מדרדר עד לצורך בדיאליזה.

שוק הדיאליזה

שוק הדיאליזה העולמי הוערך ב-82 מיליארד דולר בשנת 2020. צפי הגדילה של השוק הוא ב- 4.5% בממוצע בשנה. השוק צפוי להגיע להיקף של 114 מיליארד דולר בשנה עד שנת 2027. מדובר בנטל עצום על מערכת הבריאות במדינות מפותחות. בשוק הדיאליזה קיים שוק משנה של מוצרים וחומרים מתכלים הקשורים בפרוצדורה של דיאליזה. על פי ההערכות, שוק המשנה הנ"ל צפוי לצמוח גם הוא בכ-5% בשנה כתוצאה מהביקוש הגובר לטיפולי דיאליזה.

יעדי החברה

שוק הדיאליזה העולמי הוערך ב-82 מיליארד דולר בשנת 2020. צפי הגדילה של השוק הוא ב- 4.5% בממוצע בשנה. השוק צפוי להגיע להיקף של 114 מיליארד דולר בשנה עד שנת 2027. מדובר בנטל עצום על מערכת הבריאות במדינות מפותחות. בשוק הדיאליזה קיים שוק משנה של מוצרים וחומרים מתכלים הקשורים בפרוצדורה של דיאליזה. על פי ההערכות, שוק המשנה הנ"ל צפוי לצמוח גם הוא בכ-5% בשנה כתוצאה מהביקוש הגובר לטיפולי דיאליזה.

בשוק האירופי, החברה תרחיב את פעילותה למחקר רב מרכזים ובהמשך תחל לשווק את המכשיר לשימוש מקצועי מסחרי. הצפי הוא להתחיל למכור ללקוחות כשנה מהיום. לאחר השלמת התהליך לקבלת אישור FDA, תרחיב החברה את פעילותה בארצות הברית ובשווקים נוספים ברחבי העולם.

התחרות

כיום אין בשוק אף חברה שמציעה את הטיפול הנ"ל. היעילות שמציעה המערכת של Curespec היא חסרת תקדים. ישנה תחרות חלקית מול טכנולוגיה להורדת לחץ דם – RENAL DENERVATION , שפועלת באופן שונה ומציעה טיפול ביתר לחץ דם ללא התייחסות טיפולית לכשל כלייתי. להערכת החברה, חברות שמייצרות מכשירים ומערכות שמשולבת בהם את טכנולוגיית גלי ההלם, יעשו מאמצים להיכנס לתחום בעתיד. המערכת של החברה מוגנת בפטנט רשום בארצות הברית. הגנה זו מעניקה לה יתרון תחרותי משמעותי, קדימות וראשוניות בכניסה לשוק. יש לציין שגם אם יפותחו מכשירים המשתמשים בטכנולוגיה דומה, ייקח להם זמן לקבל את כל האישורים ואסור להם כמובן לדרוך על הפטנט, שנכתב בהרחבה המקסימלית האפשרית.

מיפוי פתרונות של חברות מובילות בתחום

השוואה בין Curespec ומכשירי טיפול מובילים בתחום

מטרות ויעדים

כיצד תחולק ההשקעה?

השקעה החל מ- 100 אלף $

רוצים לדבר עם הנהלת החברה? השאירו פרטים ונדאג שיצרו איתכם קשר:

מעוניינים להשתתף בניסוי?

בלחיצה על הכפתור מילאו את הטופס ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

הצוות

מייסד, יו"ר פעיל ו-CTO

בעל ניסיון של יותר מ-30 שנה בתעשיית המד-טק הבינלאומית. שימש בתפקידי ניהול מו"פ בכירים בחברות מכשור רפואי בישראל ובארה"ב. בעל תואר B.Sc. תואר בהנדסת מכונות מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ישראל.

מנכ"ל

מהנדס ביו-רפואי, בוגר המכון הטכנולוגי הישראלי (הטכניון). בעל יותר מ-15 שנות ניסיון בתחום המכשור הרפואי, הובלת צוותי פיתוח ויישומים קליניים, מכירות וניהול מוצרים.

מנהל כספים ראשי

רואה חשבון מוסמך (רו"ח) מאוניברסיטת בר-אילן ובעל תואר MBA מהאוניברסיטה העברית. בעל יותר מ-10 שנות ניסיון בניהול פיננסי, לרבות כמנהל כספים במגזר הפרטי וכמבקר בכיר בארנסט אנד יאנג (EY).

סמנכ"ל קליני, מייסד שותף

בעל ניסיון של יותר מ- 10 שנים בתחומי האבחון הקליני והמכשור הרפואי. בעל תואר דוקטור בתחומי ביולוגיה מולקולרית, ביוכימיה ומיקרוביולוגיה מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ישראל

מנהל מו"פ

מהנדס אלקטרוניקה, בוגר המכון הטכנולוגי חולון (HIT). בעל מומחיות בפיתוח מוצר מקצה לקצה, עם ידע רחב במערכות Shockwave ו-X-ray Vision.

מנהלת RA

בעלת ניסיון של יותר מ-17 שנים בתעשיית המכשור הרפואי, מומחית לענייני רגולציה, מפתחת אסטרטגיות רגולטוריות ומגבשת הגשות לגופים רגולטוריים ברחבי העולם.