וובינר משקיעים ייחודי:

מארחים את:

BTB

הכסף שלכם יכול לעשות תשואה של 8.81% ברוטו בממוצע בשנה ביציבות ובנזילות

מעל 3 מיליארד שקלים הושקעו על ידי משקיעי BTB

מה זה השקעה ב-BTB?

פלטפורמת BTB מפגישה בין מלווים ולווים. המלווים הם אנשים פרטיים או עסקים המעוניינים להלוות את כספם על מנת להשיג תשואות עדיפות. הלווים הם בעלי עסקים קטנים ובינוניים, בעלי וותק של שנתיים לפחות, המעוניינים להרחיב ולפתח את העסק שלהם.
כספו של כל מלווה מתחלק באמצעות מערכת אוטומטית בין לווים רבים בתהליך הלוואה פשוט ומהיר שאינו דורש מפגש בין הלווים למלווים. המערכת מאתרת עבור המשקיע לווים איכותיים, קובעת את הריבית ומנהלת את תשלומי ההלוואה באמצעות טכנולוגיה חדשנית המשלבת מודלים סטטיסטיים. אנחנו משלבים בין טכנולוגיה ואנליסטים מקצועיים לעשות בדיוק את זה, בלי מתווכים, בלי סניפים ובלי מאות עובדים

וכולם מרוויחים!

תפסו עכשיו מקום בוובינר על אפיק ההשקעה ב-BTB שבו נציג את יתרונות ההשקעה ב-BTB ביחס לאפיקי השקעה אחרים

04.09 | יום שני | 20:30

למה ב-2023-2024 להשקיע דווקא ב-BTB?

הזדמנות להשקיע באפיק השקעה חיצוני לשוק ההון, מפוקח ע"י רשות שוק ההון – המניב ריבית ממוצעת של כ- 8.81% בשנה.

הפלטפורמה החלה לפעול ברבעון הראשון של שנת 2014, ונכון להיום הושקעו בה מעל ל-3.2 מיליארד ₪ וחולקו למשקיעים ריביות בסכום של מעל ל-177 מיליון ₪!

כ-9 שנים ברצף משקיעי BTB מרוויחים כ-8.81% ריבית שנתית בהחזרים חודשיים של קרן פלוס ריבית. משקיע שממחזר את השקעתו להלוואות חדשות, מרוויח ריבית דריבית ויכול להגדיל את התשואה השנתית בכחצי אחוז נוסף, לכל שנה.

למערכת מנגנונים והגנות מתקדמות להפחתת הסיכון, ובזכות מנגנוני ההגנה של BTB בכשבע השנים האחרונות שולמו במאה אחוזים (100%) מההלוואות של BTB תשלומי קרן פלוס ריבית.

כל משקיע יכול לבקש למשוך את כספו בכל עת ו-BTB, באמצעות המערכת, תפעל למכור את תיק ההלוואות הכשירות של המשקיע למשקיעים אחרים במחיר הוגן, ללא עלות או הפסד ערך.

עד היום הושקעו בפלטפורמה מעל ל-3.2 מיליארד ₪ וחולקו למשקיעים ריביות בסכום של מעל ל-177 מיליון ₪!

את מי תפגשו בוובינר?

אלון כץ

מייסד ומשנה למנכ"ל

מכהן גם כדירקטור בחברה. לשעבר יועץ השקעות במרכז השקעות של בנק דסקונט. בעל ותק של מעל ל-10 שנים בשוק ההון, ובעל MBA. נבחר לרשימת ה-40 מתחת 40 של גלובס לשנת 2019. אבא של לני, נשוי ומתגורר בתל אביב.

תפסו עכשיו מקום בוובינר על אפיק ההשקעה ב-BTB שבו נציג את יתרונות ההשקעה ב-BTB ביחס לאפיקי השקעה אחרים

04.09 | יום שני | 20:30